MENÜ

İsrapak sektörde yeni bir nefes... Yerli Üretimde Lider Marka!

İsrapak olarak Elit Sanay Sitesinde bulunan firmamız Paketleme ve Ambalaj Makineleri sektöründe hizmet vermektedir. 2015 yılından itibaren Sektörde tecrübeli ekibiyle kaliteli ve teknolojik ürünler üreten firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız Yarı otomatik Shrink makineleri,Tam otomatik Shrink Makineleri, Sürekli Kesim tam otomatik Shrink makineleri ve Etiketleme Makineleri üretmektedir. Gruplama veya birleştirme yaparak birden fazla ürünü shrink yapabilecek özel tasarımlarda imalatlarımızda mevcut olmaktadır. İsrapak Shrink ve Paketleme Makineleri konusunda ekonomik ve etkili çözümler üreterek sektörde yerini köklü bir şekilde almak arzusundadır. Müşteri memnuniyeti ve yaptığı işin bilinci konusunda taviz vermeyen ilkeli üretimlerimizle çok kısa zamanda sektörün liderleri arasında yer alacağımızdan kuşkumuz yoktur. İlkeli ve prensipli üretim bilgimizle değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktan zevk alıyoruz.

Zarara uğramaktan kaçınırken, haksız kâra da karşı olan İSRAPAK, kalite ilkesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Dünyanın dört bir yanında birçok müşterimiz İSRAPAK’ı tercih etmekten memnuniyet duymaktadırlar. 

 

İSRAPAK, olarak mutlu ve memnun müşterilerimizin haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 

VİZYON

Güven ve yenilikçi bakış açısı ile faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına katma değer yaratacak ürünler imal etmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak.

MİSYON

İnovasyon odaklı yaklaşımımızla atılım ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, paydaşlarımızın da tam desteğini alarak lider ve eşsiz bir kuruluş olmak.

HAKKIMIZDA

TOKSEL HAKKINDA